Krátkodobé půjčky ihned na účet do 5 minut

Potřebujete jen pár tisíc na opravu auta nebo pračky nebo prostě jen potřebujete nějaké peníze do další výplaty? Všechny tyto situace může vyřešit rychlé a snadné půjčení peněz v podobě krátkodobé půjčky – ty se hodí nejčastěji na nečekané situace nebo tehdy, pokud potřebujete peníze jen na kratší dobu. Výhodou je pohodlné vyřízení z pohodlí domova nebo kanceláře online nebo přes SMS.

Rychlé schválení už do 5 minut

Krátkodobé půjčky poskytují především nebankovní společnosti, které se na tento druh úvěrů specializují. Banky tyto půjčky poskytuje zcela výjimečně. Největší předností krátkodobých půjček je jednoduché a rychlé vyřízení. Není výjimkou schválení půjčky do 5 minut. Provoz je nonstop i v sobotu a neděli, včetně svátků. Dalším plusem je to, že rychlé půjčky jsou mnohem dostupnější, než jakýkoliv jiný druh půjček. Poskytovatel musí prověřit bonitu žadatele, ale kritéria nebývají obvykle tak přísná jako u větších půjček. Takové půjčky mohou využít i lidé s nižšími příjmy

Podmínky k získání půjčky

Krátkodobé půjčky jsou známy především jako jedny z nejdražších, avšak na trhu s půjčkami existuje řada společností, kde jsou podmínky mnohem příznivější. Díky změnám úrokových sazeb na finančních trzích už nemusíte takovou půjčku přeplatit dvojnásobně, jak tomu bylo kdysi. Běžné přeplacení krátkodobé půjčky je řádově o stokoruny, maximálně tisíce korun v závislosti na půjčené částce. Navíc se tyto půjčky dají vyřídit bez nutnosti osobního kontaktu a bez zbytečného papírování. Vyřídit rychlou půjčku můžete odkudkoliv, jednoduše a prakticky.

Obecná kritéria pro vyřízení půjčky

Nutný je občanský průkaz plus další doklad totožnosti, může to být cestovní pas, řidičský průkaz nebo rodný list. Minimální věk pro vyřízení půjčky je 18 let. Řada nebankovních společností požaduje doložení příjmu a požaduje souhlas se zpracováním osobních údajů a s ověřováním v registrech dlužníků.

Kdo může ihned získat rychlou půjčku na účet?

Žadatel který žádá o půjčky musí mít alespoň minimální příjem a stálý pracovní poměr, neměl by být ve zkušební době nebo výpovědní lhůtě. Šanci na získání půjčky mají i ženy na mateřské dovolené, důchodci i studenti. Pokud má žadatel zápis v registru dlužníků určitou šanci na získání půjčky má, ovšem poskytovatel bude zkoumat důvod zápisu. Půjčku také nezískají lidé v exekuci.

Vyřízení online je nejrychlejši

Pokud nechcete ztrácet čas je dobré vyřídit krátkodobou půjčku online během několika minut. Přes internet si můžete rychle a jednoduše porovnat podmínky jednotlivých poskytovatelů. Nic není problém. Na jednom místě získáte všechny potřebné informace a o půjčku můžete požádat ihned bez čekání.

27.11.2017
www.pujcky-bez-dolozeni.cz, SIALINI, spol. s r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Toto je pouze informační web. Půjčky neposkytujeme
Upozornění, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruky. Tento web může obsahovat neaktuální informace, na autualizaci pracujeme.